Mabel matiz maya. Mabel Matiz'in 'Maya'sı dedirtiyor 2018-07-08

Mabel matiz maya Rating: 9,5/10 1341 reviews

Mabel Matiz A Canım mp3 indir

mabel matiz maya

Bazen her yazdığınız şarkıyı benimseyemezsiniz bu şarkıyı iyi ki yazmışım diyebiliyorum. Son zamanların en merak edilen albümleri arasında yer alan Mabel Matiz Maya full albüm şarkıları ve şarkıların tamamının dinleme bağlantıları internet sitemiz sozlerisozu. Eğer Mabel Matizin seçilen A Canım müzik parçasını beğendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz. Bu zamana kadar bir çok şarkıya yer verdiğimiz sitemizde, son olarak Mabel Matiz 2018 albüm şarkıları sizler için verildi. Altın Kelebek ödül konuşmasında da yeni single çalışmalarının haberini vermişlerdi ve heyecanlı bekleyiş başlamış oldu.


Next

Mabel Matiz Sarmaşık indir, Mabel Matiz Sarmaşık mp3 indir git

mabel matiz maya

The album's preparation lasted two years, while studio recordings spanned over a year and a half. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Mabel Matiz yazdığı dörtlüklerden derleyerek bu şarkıyı ortaya koymuş. Melodiler, akılda kalıcı sözler, nakaratlar, enstrümanlar.

Next

Mabel Matiz Maya (2018) Full Albüm Dinle

mabel matiz maya

Kullanılan renkler, objeler aksesuarlar ve bunları bir de dans ile birleştirince oldukça akılda kalıcı bir hal alıyor. Merakla beklenen albümde yer alan Mabel Matiz A Canım Şarkı Sözleri ve şarkının dinleme bağlantılarına internet sitemiz sozlerisozu. It was released on 20 June 2018 by Doğan Music Company and Zoom Music. Mabel Matiz'in biraz daha elektronik altyapılara bulanmasını temenni ediyoruz bu şarkıyı duyduktan sonra. Kırmadan, dökmeden, üzmeden yol alınamayacağına inanmışların bıkkınlığını, yorgunluğunu dile getirmeye çalıştım. Kosmos Isırılmış yerlerinden gülüyorsun bana Metalin betonun asfaltın bu korkunç ormanında Ben de sıkıldım bu seslerden Yollarımızdaki kafeslerden Anlamıyorsan bile olsun gel Sıyrılalım örtümüzden Gel, sarıl son bir defa Soruyor değilim fazlasını Cümleler uzak, dilim yenik Ama insan bu alışır Dualar değişir Sarılıp, yükünden bir şarkı yazarız belki 12- Mabel Matiz - Kalbime Azap feat.

Next

Mabel Matiz Sarmaşık indir, Mabel Matiz Sarmaşık mp3 indir git

mabel matiz maya

Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir download işaresi yazılan butona tıklamak yeterlidir. Şarkı Hakkında Sanatçının kendi sözleriyle hazırladığı Sarmaşık şarkısı, Maya albümünün en derin şarkılarından biri. Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Albümün yıldızı 'Yaban' 'Dualar Değişir' aslında Mabel Matiz'in belki çok daha önce uğraması gereken bir sound'du. Mabel himself worked as a creative designer on the album, while Anıl Can took the role of art management and fashion consultancy. The album is an eclectic work in general, but it also includes synth-pop, trap, disco and folk songs. Onun artık bir stili var ve bu inkâr edilemez bir gerçek.

Next

Mabel Matiz A Canım Şarkı Sözleri

mabel matiz maya

Taken in in 2007, the photo shows him with long hair while his mother is talking to him. Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Bir yandan 'retro' ve dinginlik; diğer yandan ölçülü bir isyan var. These songs were released as promotional singles months before the album's actual release. Faq Şarkını nasıl indire bilirim? It has become in leaf on this land, and all sorts of feelings are present in these songs. Bizlerde sizler için bu şarkıları paylaşma kararı aldık.

Next

Mabel Matiz A Canım mp3 indir

mabel matiz maya

Çıkış şarkısı olarak belirlenen 'A Canım' doğru bir seçim. Eğer Mabel Matizin seçilen Yaban müzik parçasını beğendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz. Pastanın en fazla p'sine bakmışız. Archived from on 17 September 2018. Birçoklarını sözleriyle vuran 'Babamı Beklerken' ya da Sıla tadı alabileceğimiz 'Sarmaşık' albümün girişinin en büyük hit şarkılarından. Kosmos 3:25 Total length: 48:19 Disc 2 No. Maya da 20+2 bonus olmak üzere 22 şarkı bulunuyor.

Next

Mabel Matiz Yaban mp3 indir

mabel matiz maya

Mabel'in mesajını doğru okumuşuz, single'lar o kadar iyi özetliyor ki albümü. Ağrısında durur cevabı ama Bakmıyor ki gözü Her müphem bir fırtına olur, kalır izi Göremediğin gözyaşımı Silemedim gömleğine Ya bu sitemi kollarına al Yanayım ya ben derdime Yetiremedim Doyuramadım bitiremedim amman ben bu canı şerefine vurdum ama öldüremedim cigarası da tüter, canım acısından yorgun kendi dalına düşman bu çiçeği nasıl sevsin? Ruhumuza dokunmuş ama evrensel de olabilmiş. A very special album that unlocks the inner closed doors as one listens to it repeatedly. Albümde de yedinci sırada yer alan Sarmaşık, Babamı Beklerken şarkısından hemen sonra, dingin bir dinleyiş sağlıyor. Günlerdir, haftalardır merakla beklediğim single çalışması ve klibi beklentilerimin fazlasıyla hakkını verdi. Peki 'Maya' nasıl bunu başarıyor? Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler. Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi.

Next

Albüm İndir: Mabel Matiz

mabel matiz maya

Yaşadık be tamam Anladıysak ne gam Bir sofrada bin saf tutulmuş Görmüyorsan devam Ağlarım gülerim Aynı tas ve hamam Adamım, kaygan kanun bu Düşerim uyamam Kalmasın bak elinde Gönül bu yerme yerinme Ve dünya bir çölse, durma Seraba su getir öyle kolaysa gel başımdan Kaldır at sevdanı Dertli saz bu boşa çalınmaz çaldığın reva mı öyle kolaysa gel başımdan Kaldır at sevdanı Dertli sazdım boşa çalınmazdım çaldığın reva mı Satmam! Diğer bütün söz ve müzikler Mabel'in. Archived from on 18 September 2018. Her şarkı bir öncekini ters köşeye yatırıyor. Mabel has broken the mold with his own style. İnsanın özüne, kurduğu dünyaya bir sitem, bir eleştiri olarak yazıldı.

Next

Mabel Matiz, Maya'dan Yeni Single Yayınlandı

mabel matiz maya

Uzun zamandır yayınladığı şarkılar ile gündeme gelen Mabel Matiz maya albüm şarkıları sizlerden gelen yoğun istek sonrasında aşağıya eklenirken, aynı zamanda albümde yer alan şarkıların dinleme bağlantıları ile beraber sözleri de sitemize eklendi. Plastik değil aşk var, aşk! Öyle Kolaysa benim için bir tarafın karanığından aydınlığa geçiş kaygısı taşıyan bir şarkı. Yer gök Mabel diye inliyor. Albümde disko pop da var, synth pop da var, buram buram Anadolu pop da var, Mabel'le özdeşleşen 'nostaljik' ve 'retro' hava da var. Tutku, acı, sarhoşluk, huzur, melankoli, isyan, melodiler.

Next

Mabel Matiz Yaban mp3 indir

mabel matiz maya

Kosmos'lu 'Dualar Değişir'e sıra gelince daha bir şenleniyor ortalık. Dijitalde rastlayabileceğiniz bonus track'ler 'Comme un animal' ve 'Canki' ise sizi epey şaşırtabilir. Bir anda dijital müzik platformlarını, sosyal medyayı ele geçiren albüm sadece Mabel Matiz'in şu ana kadarki en iyi albümü değil, aynı zamanda Türkçe müzik piyasasında da klasikleşmeye aday bir albüm. . Faq Şarkını nasıl indire bilirim? Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir download işaresi yazılan butona tıklamak yeterlidir. Çıkış şarkısı 'A Canım' Şarkılar? Yine o yıllarda şarkılar söylemeye başlamış. Archived from on 17 September 2018.


Next